Napoje bezmleczne

Odkryj roślinne alternatywy dla tradycyjnego mleka krowiego. Dostępne w naszym asortymencie, napoje bezmleczne są o wiele łatwiejsze do strawienia niż tradycyjne mleko, a ich spożycie daje wiele innych korzyści. Mleko migdałowe, ryżowe, kokosowe, owsiane czy sojowe z łatwością zastąpią mleko krowie w Twojej kuchni. Wykorzystaj je jako dodatek do ulubionego musli, jako bazę do smoothie, do wypieków czy jako dodatek do aromatycznej kawy. Zamawiając produkty w naszym sklepie, możesz mieć pewność, że kupujesz ekologiczne produkty o wysokiej wartości odżywczej. 

Napoje bezmleczne - wartości odżywcze 

Mleko, samo w sobie, jest wartościowym źródłem wielu witamin i minerałów w codziennej diecie Polaków. Jednak co jeśli nie chcesz lub nie możesz włączać go do swojej diety? Spokojnie, napoje bezmleczne dostępne w naszej ofercie to świetna alternatywa dla zwykłego nabiału. Jednak pamiętaj, produkt, produktowi nierówny. Niektóre produkty bez mleka mają o wiele niższą zawartość witamin i minerałów niż inne. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszym asortymencie znajdują się fortyfikowane napoje bez mleka. Dostępne w naszym sklepie artykuły są wzbogacane w wapń, witaminę D, witaminę B12 i wiele innych niezbędnych składników diety. Dodatkowo, nie da się ukryć, że sam surowiec z jakiego produkowane jest roślinne mleko np. soja, owies czy migdały, wzbogaca je o dodatkowe minerały. Dlatego też ważny jest sam proces hodowli poszczególnych produktów. Dbamy o to, aby nasi dostawcy dbali o ekologiczne aspekty produkcji. Nasza napoje bezmleczne stanowią wartościowy dodatek do diety. Spróbuj koniecznie!

Dla kogo napoje bezmleczne?

Napoje bezmleczne sprawdzą się idealnie dla wegan, osób z nietolerancją laktozy, osób z alergią na białko mleka krowiego i wszystkim tym, którzy świadomie podchodzą do komponowanie swojej codziennej diety. Napoje na bazie roślin nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Są produkowane z orzechów, ziarna lub nasion strączkowych. Wszystkie surowce pochodzą z hodowli ekologicznych, po to, aby dostarczyć jak najwięcej wartościowych składników odżywczych. Napoje roślinne to produktu bez białka mleka krowiego oraz produkty bez laktozy, z tego względu są bezpieczne dla osób wrażliwych na te składniki. Chcemy również podkreślić, że w przeciwieństwie do tradycyjnego mleka, napoje roślinne nie zawierają cholesterolu. Mało tego, niektóre z nich np. napój sojowy, zawierają fitoestrogeny, które korzystnie wpływające na profil lipidowy, każdego kto regularnie włącza je do swojego jadłospisu. 

Zrezygnuj z mleka i ciesz się zdrowiem

Nieważny jest powód, przez który decydujesz się na wyeliminowanie zwykłego mleka z codziennej diety. Ważne jest to, aby w jego miejsce wprowadzać produkty, które doskonale je zastąpią. Dzięki nam możesz cieszyć się kremowym smakiem mleka roślinnego bez obawy o swoje zdrowie. Nasza oferta przeznaczona jest dla wegan i osób z nietolerancjami, ale także dla tych, którzy chcą być świadomymi konsumentami, dbając o swoje zdrowie i środowisko.