Smoothie z awokado i borówkami

Smoothie z awokado i borówkami

Składniki:

Czy wiesz, że…?

Do naszego smoothie z borówkami użyliśmy awokado. Awokado jest źródłem zdrowego tłuszczu niezbędnego do funkcjonowania naszego organizmu. W połączeniu z jagodami acai i borówkami amerykańskimi działa również cudownie na nasza skórę. Oto przepis na odmładzające smoothie z borówką amerykańską. Dlaczego odmładzające? Ponieważ zawiera mnóstwo antyoksydantów! To właśnie antyoksydanty pozwalają zachować wieczną młodość, a ponadto zapobiegają powstawaniu nowotworów.

Smoothie z borówkami doskonale sprawdza się na upalne dni, ale także jako doskonałe odświeżenie po ciężkich potrawach. Jesienne chłody nie rozpieszczają, a tak kolorowo udekorowany deser z pewnością doda pozytywnej energii każdemu. Nie daj się jesiennej chandrze. Dekoruj potrawy, desery jak najbardziej kolorowymi dodatkami. Pamiętajcie, że to kolory często mają wpływ na nasz nastrój im żywsze kolory w potrawach tym nasz organizm lepiej reaguje na ich spożycie. Dodatkowo kolorowe dekoracje z owoców to ogrom witamin. Serwujcie sobie takie bomby witaminowe jak najczęściej.

PRZEPIS:

Należy zmiksować wszystko i rozlać do miseczek. Udekorować boròwkami, mango, truskawkami i czekoladą. Smootkie z borówkami amerykaskimi gotowe! Smacznego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.