Granola naturalna - KCAL, skład i właściwości

Granola naturalna – KCAL, skład i właściwości – przepisy

Granola Crunchy – właściwości, kalorie, wartości odżywcze – odkryj sekret zdrowego organizmu już teraz.

Granola Crunchy Naturalne. Właściwości i wartości odżywcze na pożywne śniadanie

Leniwy poranek nie sprzyja rozważaniom nad sensem istnienia człowieka. Oj, nie. Twój mózg i ciało domagać się będą za to porannego zastrzyku energii i raczej na tym skupisz swoją uwagę na początku dnia. Zbawianie świata lepiej zacząć z pełnym żołądkiem. Na „głodniaka” rzeczywistość rysuje się w jakże irytującym świetle. Znasz to – ba, przecież wszyscy to znają – z autopsji.

Każdy lubi chrupać, prawda? To przyjemne uczucie. Skosztuj smakowitych płatków Granola Crunchy, które swą chrupiącą mocą pobudzą Cię do działania.

Granola Crunchy Naturalne właściwości

Crunchy, znane także jako Granola to złociste płatki owsiane poddane procesowi prażenia. Hola, hola – owies nie takie znowu zwykłe ziarno. To profesjonalista wśród ziarenek, baa… To Pan pełne ziarno, który zapewni Ci solidną dawkę energii i zaleje Cię morzem składników odżywczych.

Czy wiesz, że ziarna owsa zawarte w Granola Crunchy to istne zagłębie białka, wartościowych tłuszczów i węglowodanów? Chcesz więcej? Dodajmy do tego rozległe pokłady witamin, m.in. z grupy B oraz wapń, magnez, potas, sód, fosfor i kwas foliowy. I… Jest jeszcze błonnik, który korzystnie wpływa na regulację przewodu pokarmowego. Proszę Państwa, oto Pan pełne ziarno w całej okazałości.

Jak szaleć to na całego. Owies ze względu na swoje właściwości zapobiega kamicy nerkowej oraz przeciwdziała cukrzycy – choroby, której nadano miano największej niezakaźnej epidemii XXI wieku. W 2015 r. na cukrzycę cierpiał już co 10 Polak! Pesymistyczna wizja na przyszłość, prawda?

Granola Crunchy Naturalne – kalorie, wartości odżywcze

Szukasz „kieszonkowych” rezerw mocy? Musisz mieć przecież zapas energii do działania.Granola Crunchy zapewni Ci dawkę niezbędnych kalorii, wartości odżywczych i składników na cały poranek pełen wyzwań.

Granola Crunchy Naturalne – kalorie i wartości odżywcze (w 100 g)

  • Energia: 440 kcal/1841
  • Tłuszcze: 16 g
  • Białko: 11 g
  • Węglowodany: 60 g

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *